Wielerklassiekers 3
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

Wielerklassiekers 3

In navolging van WK1 en WK2 is dit het WK3 forum!
 
IndexIndex  RegistrerenRegistreren  Inloggen  

 

 Wat zijn de huidige teams tot en met fase 3? De draft is voorbij!

Ga naar beneden 
AuteurBericht
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 1339
Join date : 02-11-19
Age : 32

Wat zijn de huidige teams tot en met fase 3? De draft is voorbij!  Empty
BerichtOnderwerp: Wat zijn de huidige teams tot en met fase 3? De draft is voorbij!    Wat zijn de huidige teams tot en met fase 3? De draft is voorbij!  Emptyma 11 nov - 14:46:15

1. Sal/Kokkie1975 :
Bernal, G. Martin, Halvorsen, Consonni, Vendrame, N. Bonifazio, Aular, Taminiaux, Cimolai, Sbaragli, Cras, Bevilacque, Raim, Zaccanti, Peron, Troia, Bevilacqua, Chirico, J. Aranburu, Lecroq,
20 renners

2. Bia/Timodej :
Evenepoel, Oomen, M. Pedersen, Senechal, Aru, C.F. Hagen, Calmejane, Rosa, Villela, Molenaar, Bouwman, D. van der Poel, Wynants, Hofstede, Martens, Guernalec, Strakhov, Schelling, Lienhard,
19 renners

3. Mun/Casperge3 :
Alaphilippe, Quintana, Froome, Rui Costa, K. Rivera, Storer, G. Bennett, Albasini, Meintjes, T. de Gendt, Lafay, Pernsteiner, Bewley, Mullen, Sepulveda, D. Quintana, Petilli, Bohorquez, Bonnamour, Scotson, van den Berg, J. Bol, Gaudin, Tiller, Fedelli,
25 renners

4. Eus/d00pzor :
Pogacar, Colbrelli, Soler, Masnada, Porte, Padun, Felline, Mareczko, Craddock, Cherkasov, Ludvigsson, Rodenberg, Bizhigitov, Benfatto, Vermeersch, Shaw, de Tier,
17 renners

5. Gbm/Ceramiche Ariostea :
M. van der Poel, Moscon, Mohoric, Kruijswijk, Merlier, Gallopin, C. Rodriquez, Capiot, Vuillermoz, Thijssen, Dowsett, Fernandez, Savini, Morkov, Quaade, Mazzucco,  
16 renners

6. Uni/rage :
Ackermann, Valgren, Teuns, D. van Poppel, Neilandts, O'Connor, Vanhoucke, A. de Gendt, Power, Vliegen, De Marchi, Haas, Budding, Denz, Holmes, Natarov, Vincent, Alonso, Bou, Gaillard,
20 renners  

7. Vac/Rick Steggerda :
Roglic, Kwiatkowski, Foss, G. Thomas, W. Barguil, Garrison, R. Guerrero, Modolo, Roelandts, Vakoc, El Fares, Jans, Delaplace, Lozano, Gaze, Stork, Salmon, Tulett, Benoist, King,
19 renners

8. Dqs/Monsieur Cannibale :
Ewan, Martinez, Carthy, Uran, Sajnok, Bauhaus, van Garderen, I. Cima, Venturini, Sean Bennett, Vanbilsen, Cerny, Serry, Blikra, Baska, Sebas Henao, D. Cima, Nych, Bauer, Cherel,
20 renners

9. Tis/DeKenner01 :
Sagan, Latour, Jungels, Cavagna, O. Rodriquez, Dewulf, T. Martin, Keukeleire, C. Hamilton, Gougeard, Richeze, Pelucchi, Gatto, van der Sande, Barta, Zukowsky, de Wilde, Aristi, Selig, Murphy, Warbasse, Duval,
22 renners

10. Rab/kschiffmacher :
Lopez, Demare, L. de Plus, Konrad, Laporte, van Baarle, Powless, Tolhoek, Marcato, Gasparotto, Navarro, Ladagnous, Doull, C. Pedersen, Basso, Claeys, C. Swift, Riesebeek, Meyer, Iversen, Tanfield, Le Turnier, Peyskens, Le Gac,
24 renners

11. Bor/hofsje :
Higuita, Fuglsang, Haig, Grossschartner, Turgis, Visconti, Boudat, Pronskiy, Polanc, van Moer, Bais, Verwilst, Ghebreigzabhier, Seigle, van Emden, Russo, Manzin, Malucelli, Beppu, Pfingsten,
20 renners

12. Dis/Pozzovivo112 :
Carapaz, Valverde, Mollema, Kelderman, Almeida, Nizzolo, Bevin, Harper, B. Plankaert, Kudus, Drucker, Lammertink, McLay, Battaglin, van Kessel, Berhane, Eg, Ravasi, Armirail, Lastra, van der Lijke, Warlop, Ghrmay, Florez, Filosi,
25 renners

13. Uno/NathanCT :
Pinot, Ulissi, Woods, Poels, Jesus Herrada, Theuns, Rutsch, Mader, Konychev, Allegaert, Goossens, Hofland, Geniets, Chernetski, M. Hoelgaard, Sleen, Pichon, Cabot, Romano, Lisson, Bouchard, Perez,
22 renners

14. Nov/vitorangkuti :
Dumoulin, Politt, Hart, Moschetti, Stybar, Conti, de Bod, Meurisse, Wurtz Schmidt, Renard, Dombowski, J.F. Osorio, Dillier, Zabel, Aberasturi, Quarterman, Noppe, Goncalves, Kusztor, Eriksson, Fine, Wisniowski, Mertens, Scotson, Degand, Livyns, L. Bonifazio, Bizkarra,
29 renners

15. Ast/ben_pronk :
Buchmann, Lutsenko, Lampaert, McNulty, N. Bouhanni, Sanchez, Impey, Mezgec, Gesbert, Jorgenson, Alba, Vanendert, Gidich, Monaco, Tejada, Suter, Evans, Perichon, Delage, Marczynski, Sutterlin, Gregaard, L. Naesen, Oss, Haller,     
25 renners

16. Abs/Mochie07 :
S. Yates, Landa, Garcia Cortina, Grondahl Jansen, Ganna, Bilbao, Ghirmay, Peters, Caruso, Conci, van Gestel, Hivert, Haussler, Villalobos, Navardauskas, A. Viviani, Bouet, Gautier, Elissonde, Davies, Bodnar, Dalla Valle, Bystrom, Whelan, Thwaites, Morton, Zeits, Guarnieri, Logan,
29 renners

17. Fdj/ZwartebroekengeIetrui :
A. Yates, O. Naesen, Formolo, Kragh Andersen S, Boasson Hagen, Zimmermann, Paret-Peintre, Stokbro, Hirt, Sobrero, Pacher, Barthe, Tusveld, C. Rodriquez, Jauregui, Cullaigh, Cataldo, J. Sagan, A. Hansen, Cote, Howson, Nommela, Pedrero, Nekrasov, Joyce, Ledanois, Calle, Contreras,
28 renners

18. Tel/Kunske :
S. Bennett, Teunissen, Dainese, C.Bol, Vanmarcke, Kanter, Walscheid, P. Barbier, Welten, Lonardi, Kamp, Fabbro, Molano, Krieger, Gibson, I. Oliveira, Zana, R. Oliveira, Aasvold, R. Barbier, Bagues, J. Schultz, Samitier,
23 renners

19. Cep/Chris85 :
Mas, Bardet, Bettiol, A. Aranburu, Cort Nielsen, Hindley, Touze, Debusschere, Narvaez, Roche, Edet, Pacioni, Enger, Jules, Belletti, Covili, Janse van Rensburg, Gamper, Norsgaard, Petit, Vinjebo, Iribe, Vervaeke, Sicard, McCabe, Hvideberg, Hepburn, Jose Herrada,    
28 renners

20. Map/FietsPanKrukVor :
Hirschi, Asgreen, Cosnefroy, Dunbar, Larsen, Greipel, Roossen, J. Johansen, Donovan, Q. Hermans, Geschke, I, Stannard, Hailemichael, Ligthart, Hardy, Brunel, Cuadrado, Combaud, Postlberger, Brandle, Restrepo, van Keirsbulck, Rossetto, Grondin, de Bondt, Carpenter, Janssens, Lazkano, Boivin, Senni
30 renners

21. Sky/BryanC :
Gaudu, Matthews, Ciccone, van Wilder, R. Stannard, Cavendish, Cepeda, J. Garcia, Kron, Slagter, Frank, Kangert, Ventoso, Sieberg, Pauwels, Weemaes, Arashiro, Buitrago, Wright, Bellicaud, De la Parte, Sutherland, Golas, Capecchi, Schar, Offredo, Fernandes, Houle, Badilatti, Rickaert,
30 renners

22. Arg/hop hop de berg op :
van Aert, Simmons, Majka, L. Hamilton, Chaves, Lawless, Muhlberger, De la Cruz, Pasqualon, A. Osorio, Grosu, Fraille, Havik, Amador, Arndt, Bohli, Dyball, Novak, Haga, Penalver, Doubey, B. Declercq, A. Skaarseth,
23 renners

23. Pdm/Flowtosti :
Philipsen, Leknessund, A. Bagioli, Groves, Eekhoff, Vingegaard, Hanninen, Hindsgaul Madsen, B. Thomas, Covi, Knees, Kiryienka, Nieve, Andersen, Bonnet, Vermote, van Hooijdonk, Mate, Keisse, Armee, Resell, Edmondson, Gall, Jacobs, Canal, Lemoine, de Kort, Juul Jensen, Britton, Jensen
30 renners

24. Iam/MelvinBraam:
Sivakov, Hayter, Degenkolb, Knox, Riabushenko, Affini, Ries, Oldani, Skujins, J. Lopez, Vichot, Frankiny, Mozzato, Lobato, de Kleijn, Guglielmi, Gabburo, Rajovic, Verona, Scaroni, Urbano, Ghys, Vahtra, Wyss, Sabatini, Boaro,     
26 renners

25. Mol/Joske47 :
Schachmann, Viviani, Ardilla, Dennis, Steimle, Zakarin, Sergio Henao, Campenaerts, Eenkhoorn, Gavazzi, Hansen, Bookwalter, McCarthy, van der Hoorn, Finetto, Siskevicius, Madrazo, Vandenbergh, van Genechten, B. van Poppel, Valls, Vallee, de Bie, Vachon, N. Oliveira, Boeckmans, Zardini, Rouller, Konovalovas,
29 renners

26. Can/Kasjaar :
Sosa, Jakobsen, Madouas, Kung, Sarreau, Kuss, Gesink, Rojas, Clarke, Durbridge, Sinkeldam, Anacona, Burghardt, Reichenbach, N. Schulz, Tratnik, Elosegui, Malecki, Erviti, Rowe, Godon, E. Prades, I. Skaarseth, Biermans, Richardson, Kuznetsov, Dibben,
27 renners

27. Tir/Peter Post Forever :
Wellens, Trentin, V. Nibali, Einer Rubio, Terpstra, de Buyst, Velasco, Eiking, Molard, F. Barcelo, Smith, Bole, Ravanelli, Canola, Martinelli, Nieuwenhuis, Venchiarutti, D. Hoelgaard, Carboni, N. Bagioli, Pellaud, Burgaudeau, Schonberger, Carretero,
24 renners

28. And/Queso :
Groenewegen, Benoot, Vlasov, Coquard, Bjerg, Valter, Hofstetter, R. Gibbons, Inkelaar, Betancur, Williams, D. Munoz, Devenyns, C. Munoz, Gogl, Koch, Albanese, van Asbroeck, Brambilla, Norman Hansen, Huys, Vergaerde, Mosca, Ourselin,
24 renners

29. Cor/davidavid :
v. Avermaet, Kristoff, I. Izagirre, Gilbert, D. Martin, Dupont, G. Izagirre, B. Hermans, Barbero, Rivera Vargas, Simon, Swift, Langeveld, Castroviejo, Wallays, Rolland, Roux, Taaramae,
18 renners

30. Cdc/Wallenquist :
Gaviria, Stuyven, Hodeg, Kamna, Ballerini, Battistella, Kreuziger, Cattaneo, Peak, I. Schelling, Kirsch, J. de Plus, Menten, Geniez, Caicedo, Beullens, Piccoli, Liepins, Homore, Sunderland, Hulgaard, Laas, Hollmann, Zhyhunou, Azurmendi, Backaert, van den Bossche, den Decker, Shalunov,
29 renners
Terug naar boven Ga naar beneden
 
Wat zijn de huidige teams tot en met fase 3? De draft is voorbij!
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Wielerklassiekers 3 :: Algemeen :: Draft-
Ga naar: