Wielerklassiekers 3
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

Wielerklassiekers 3

In navolging van WK1 en WK2 is dit het WK3 forum!
 
IndexIndex  RegistrerenRegistreren  Inloggen  

 

 Rennerslijst

Ga naar beneden 
5 plaatsers
AuteurBericht
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 19:26:51

Beste deelnemers,

hieronder kunnen jullie de huidige lijst van renners vinden waaruit jullie mogen kiezen tijdens de draft. Het idee achter de lijst is dat alle renners die volgend jaar een profcontract hebben of met grote waarschijnlijkheid een profcontract hebben (Sam Bennett, Rohan Dennis,...) er op staan. Een aantal renners heeft daardoor de lijst (momenteel nog) niet gehaald bijvoorbeeld Pozzovivo, maar ook heel veel kleine namen Agnoli, Acosta, Anderson,...Dit gaat over een tamelijk lange lijst aan renners zonder contract of duidelijkheid over het al dan niet stopzetten van hun profcarrière. Als de renners voor de draft nog een contract krijgen, zullen ze aan de lijst toegevoegd worden. Dit zal telkens met een apart bericht verduidelijkt worden. Ook voor nieuwe neo's kan dit nog, zo is Sky aan een aanwervingsronde begonnen. Vlak voor de draft zal dan de finale lijst gedeeld worden, hier zal tijdens de draft uiteraard geen renner meer bijkomen.

Voor de verkoop (fase 3) zal ook van deze lijst verder gegaan worden. Echter zitten we dan weer enkele weken verder en zou over de meeste renners hun contract duidelijkheid moeten zijn. Net voor de start van de verkoop zal dan nogmaals een finale lijst gedeeld worden. Enkel de renners op deze lijst kunnen in een deadline terecht komen.

We hebben met verschillende paar ogen naar deze lijst gekeken. Echter vergissen is menselijk, dus moesten jullie een renner zien die absoluut niet of juist wel op deze lijst hoort, dan mogen jullie me dit steeds melden.
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 19:27:10

Aasvold Kristian TEL
Aberasturi Jon
Abrahamsen Jonas
Ackermann Pascal, UNI
Affini Edoardo, IAM
Alaphilippe Julian, MUN
Alba Juan Diego AST
Albanese Vincenzo
Albasini Michael MUN
Allegaert Piet UNO
Almeida João, DIS
Alonso Mikel
Amador Andrey ARG
Amezqueta Julen
Anacona Winner CAN
Andersen Asbjørn Kragh
Andersen Idar PDM
ANGULO SAMPEDRO Antonio
Aranburu Alex, CEP
Aranburu Jokin
Arashiro Yukiya SKY
Arcas Jorge
Archbold Shane
Ardila Andres Camilo, MOL
Aristi Mikel
Armée Sander PDM
Armirail Bruno DIS
Arndt Nikias ARG
Aru Fabio, BIA
Asgreen Kasper, MAP
Aular Orluis SAL
Azurmendi Ibai
Backaert Frederik
Badilatti Matteo
Bagioli Andrea, PDM
Bagioli Nicola
Bagües Aritz TEL
Bais Mattia BOR
Ballarin Iker
Ballerini Davide, CDC
Barbero Carlos COR
Barbier Pierre TEL
Barbier Rudy TEL
Barceló Fernando TIR
Bardet Romain, CEP
Barguil Warren, VAC
Barta Will TIS
Barthe Cyril FDJ
Baška Erik
Bassett Stephen
Basso Leonardo RAB
Battaglin Enrico
Battistella Samuele, CDC
Bauer Jack
Bauhaus Phil, DQS
Beadle Hamish
Behringer Oliver
Belletti Manuel CEP
Bellicaud Jeremy
Benedetti Cesare
Benfatto Marco
Bennett George MUN
Bennett Sam, TEL
Bennett Sean, DQS
Benoist Antoine
Benoot Tiesj, AND
Beppu Fumiyuki
Berhane Natnael
Bernal Egan, SAL
Bernard Julien
Betancur Carlos AND
Bettiol Alberto, CEP
Beullens Cédric
BEVILACQUA Mattia SAL
Bevilacqua Simone SAL
Bevin Patrick DIS
Bewley Sam MUN
Bidard François
Biermans Jenthe
Bilbao Pello, ABS
Bisolti Alessandro
Bizhigitov Zhandos
Bizkarra Mikel
Bjerg Mikkel, AND
Blikra Erlend
Boaro Manuele
Boasson Hagen Edvald, FDJ
Bodnar Maciej ABS
Boeckmans Kris
Boev Igor
Bohli Tom ARG
Bohórquez Hernando
Boivin Guillaume
Bol Cees, TEL
Bole Grega TIR
BOL Jetse
Bonifazio Leonardo
Bonifazio Niccolò SAL
Bonnamour Franck
Bonnet William PDM
Bookwalter Brent MOL
Bou Joan
Bouchard Geoffrey
Boudat Thomas BOR
Bouet Maxime
Bouhanni Nacer, AST
Bouwman Koen BIA
Brambilla Gianluca
Brändle Matthias MAP
Bravo Garikoitz
Britton Rob
Brown Nathan
Brunel Alexys MAP
Buchmann Emanuel, AST
Budding Martijn
Buitrago Santiago SKY
Burgaudeau Mathieu TIR
Burghardt Marcus CAN
Bystrøm Sven Erik ABS
Cabot Jeremy UNO
Caicedo Jonathan Klever
Calle Juan Fernando
Calmejane Lilian BIA
Cam Maxime
Campenaerts Victor MOL
Canal Carlos
Cañellas Xavier
Canola Marco TIR
Canton Isaac
Capecchi Eros
Capiot Amaury GBM
Carapaz Richard, DIS
Carboni Giovanni
Cardis Romain
Carpenter Robin
Carretero Héctor
Carthy Hugh, DQS
Caruso Damiano ABS
CASTRIQUE Jonas
Castroviejo Jonathan COR
Cataford Alexander
Cataldo Dario
Cattaneo Mattia CDC
Cavagna Rémi, TIS
Cavendish Mark, SKY
Cepeda Jefferson Alexander SKY
Cepeda Jefferson Alveiro
Černý Josef DQS
Chaves Esteban, ARG
Cherel Mickaël
Cherkasov Nikolay
Chernetski Sergei UNO
CHIRICO Luca
Ciccone Giulio, SKY
Cima Damiano DQS
Cima Imerio DQS
Cimolai Davide SAL
Claeys Dimitri RAB
Clarke Simon CAN
Colbrelli Sonny, EUS
COMBAUD Romain MAP
Conci Nicola ABS
Consonni Simone, SAL
Conti Valerio, NOV
Contreras Rodrigo
Coquard Bryan, AND
Cort Magnus, CEP
Cortjens Ryan
Cosnefroy Benoît, MAP
Costa Rui, MUN
Coté Pier-André FDJ
Courteille Arnaud
Cousin Jérôme
Covi Alessandro PDM
Covili Luca
Craddock Lawson EUS
Cras Steff SAL
Cuadrado Unai MAP
Cuadros Álvaro
Cullaigh Gabriel
Dainese Alberto, TEL
Dalla Valle Nicolas ABS
Davies Scott ABS
de Backer Bert
de Bie Sean MOL
de Bod Stefan NOV
De Bondt Dries
de Buyst Jasper, TIR
De Decker Alfdan
De Gendt Aimé UNI
De Gendt Thomas
De Keijzer Gerd
De Kleijn Arvid
de Kort Koen
de la Cruz David ARG
de la Parte Víctor
De Marchi Alessandro UNI
De Pestel Sander
De Plus Jasper CDC
De Plus Laurens, RAB
De Rossi Lucas
De Tier Floris
de Vos Adam
de Vreese Laurens
De Vylder Lindsay
De Wilde Gilles
Debusschere Jens CEP
Declercq Benjamin ARG
Declercq Tim
Degand Thomas
Degenkolb John, IAM
Delage Mickaël AST
Delaplace Anthony
Deltombe Kevin
Démare Arnaud, RAB
Dennis Rohan, MOL
Denz Nico UNI
Devenyns Dries AND
Devriendt Tom
Dewulf Stan, TIS
Diaz Gallego Jose Manuel
Dibben Jonathan
Dillier Silvan NOV
Dlamini Nic
Docker Mitchell
Dombrowski Joe NOV
Domont Axel
Donovan Mark MAP
Doubey Fabien ARG
Doull Owain
Dowsett Alex GBM
Drucker Jempy DIS
Duchesne Antoine
Dumoulin Tom, NOV
Dunbar Eddie, MAP
Dupont Timothy, COR
Durbridge Luke CAN
Duval Julien
Dyball Benjamin ARG
Edet Nicolas CEP
Edmondson Alex PDM
Eekhoff Nils, PDM
Eenkhoorn Pascal MOL
Eg Niklas DIS
Eiking Odd Christian TIR
Einhorn Itamar
El Fares Julien
Elissonde Kenny ABS
Elosegui Iñigo
Enger Sondre Holst CEP
Eriksson Lucas
Erviti Imanol
Evans Alexander
Evenepoel Remco, BIA
Ewan Caleb, DQS
Ezquerra Jesús
Fabbro Matteo TEL
Fagerhaug Petter
Fedeli Alessandro
Felline Fabio EUS
Fernández Delio
Fernández Rubén
Filosi Iuri
Fine Eddy
Finetto Mauro
Fiorelli Filippo
Flórez Miguel Eduardo
Fominykh Daniil
Formolo Davide, FDJ
Fortunato Lorenzo
Foss Tobias, VAC
Fraile Omar ARG
Frank Mathias SKY
Frankiny Kilian IAM
Frapporti Marco
Frapporti Mattia
Frison Frederik
Froome Chris, MUN
Fuglsang Jakob, BOR
Gabburo Davide
Gaillard Marlon
Gall Felix PDM
Gallopin Tony, GBM
Gamper Patrick
Ganna Filippo, ABS
García Iván, ABS
GARCIA SOSA Jhojan Orlando SKY
Garrison Ian, VAC
Gasparotto Enrico
Gastauer Ben
Gatto Oscar TIS
Gaudin Damien
Gaudu David, SKY
Gautier Cyril
Gavazzi Francesco MOL
Gaviria Fernando, CDC
Gaze, Samuel
Geniets Kevin UNO
Geniez Alexandre CDC
Geoghegan Hart Tao, NOV
Gesbert Élie AST
Geschke Simon MAP
Gesink Robert CAN
Ghebreigzabhier Amanuel
Ghirmay Biniyam ABS
Ghys Robbe IAM
Gibbons Ryan AND
Gibson Matthew TEL
Gidich Yevgeniy
Gilbert Philippe, COR
Godon Dorian
Gogl Michael AND
GOIKOETXEA Peio
Gołaś Michał
Gonçalves José NOV
González David
Gonzalez Mario
Goossens Kobe UNO
Gougeard Alexis
Gradek Kamil
Gregaard Jonas
Greipel André, MAP
Grellier Fabien
Grmay Tsgabu
Groenewegen Dylan, AND
Grondin Donavan
Großschartner Felix, BOR
Grosu Eduard Michael ARG
Groves Kaden, PDM
Gruzdev Dmitriy
Guarnieri Jacopo
Guernalec Thibault BIA
Guerreiro Ruben VAC
GUGLIELMI Simon
Haas Nathan UNI
Haga Chad
Hagen Carl Fredrik, BIA
Haig Jack, BOR
HAILEMICHAEL Mulu
Haller Marco
Halvorsen Kristoffer, SAL
Hamilton Chris TIS
Hamilton Lucas, ARG
Hänninen Jaakko PDM
Hansen Adam FDJ
Hansen Jesper MOL
Hansen Lasse Norman AND
Hardy Romain
HARPER Chris DIS
Haussler Heinrich ABS
HAYTER Ethan, IAM
HAVIK Piotr ARG
Henao Sebastián
Henao Sergio MOL
Hepburn Michael
Hermans Ben COR
HERMANS Quinten MAP
Herrada Jesús, UNO
Herrada José
Higuita Sergio, BOR
Hindley Jai, CEP
HINDSGAUL MADSEN Jacob PDM
Hirschi Marc, MAP
Hirt Jan FDJ
Hivert Jonathan ABS
Hodeg Álvaro José, CDC
Hoelgaard Daniel
HOELGAARD Markus
Hofland Moreno UNO
Hofstede Lennard
Hofstetter Hugo AND
HOLLMANN Juri
HOLMES Matthew UNI
Honoré Mikkel Frølich CDC
Houle Hugo
Howes Alex
Howson Damien FDJ
HULGAARD Morten CDC
HUYS Laurens
HVIDEBERG Jonas Iversby CEP
IACCHI Alessandro
Impey Daryl AST
INKELAAR Kevin AND
IRIBE Shotaro CEP
IRIZAR LASKURAIN Julen
Irvine Declan
ISHIGAMI Masahiro
Iturria Mikel
Iversen Rasmus
Izagirre Gorka COR
Izagirre Ion, COR
JACOBS Johan PDM
Jakobsen Fabio, CAN
Jans Roy
Janse van Rensburg Reinardt
Jansen Amund Grøndahl, ABS
Janssens Jimmy
Jauregui Quentin
Jensen August
JOHANSEN Julius MAP
JORGENSON Matteo AST
Joyce Colin
JUARISTI Txomin
Jules Justin CEP
Jungels Bob, TIS
Juul-Jensen Christopher
Kämna Lennard, CDC
Kamp Alexander TEL
Kangert Tanel SKY
Kanter Max, TEL
Keisse Iljo PDM
Kelderman Wilco, DIS
Keukeleire Jens TIS
King Ben
Kirsch Alex CDC
Kiryienka Vasil PDM
Kluge Roger
Knees Christian PDM
Knox James, IAM
Koch Jonas AND
Kochetkov Pavel
Konovalovas Ignatas
Konrad Patrick, RAB
KONYCHEV Alexander UNO
Kragh Andersen Søren, FDJ
Kreder Wesley
Kreuziger Roman CDC
Krieger, Alexander TEL
Kristoff Alexander, COR
Kron Andreas SKY
Kruijswijk Steven, GBM
Kudus Merhawi
Kulikov Vladislav
Kulikovskiy Alexandr
KULSET Kristian
KULSET Sindre
Küng Stefan, CAN
Kurianov Stepan
Kuss Sepp, CAN
Kusztor Péter NOV
Kuzmin Anton
Kuznetsov Vyacheslav
Kwiatkowski Michał, VAC
LAAS Martin CDC
Ladagnous Matthieu
Laengen Vegard Stake
Lafay Victor
Lammertink Maurits DIS
Lampaert Yves, AST
Landa Mikel, ABS
LANGELLOTTI Victor
Langeveld Sebastian COR
Laporte Christophe, RAB
LARSEN Niklas, MAP
Lastra Jonathan
Latour Pierre, TIN
Lawless Chris, ARG
Lazkano Oier
Le Bon Johan
Le Gac Olivier
Le Turnier Mathias
Lecroq Jérémy
Ledanois Kévin
Leezer Tom
LEKNESSUND Andreas, PDM
Lemoine Cyril
Leysen Senne
Lienhard Fabian
Liepiņš Emīls CDC
Ligthart Pim
Lindeman Bert-Jan
Lisson Christoffer
LIVYNS Arjen
Lobato Juan José IAM
Lonardi Giovanni TEL
LOPEZ Diego
Lopez Juan Pedro IAM
López Miguel Ángel, RAB
LOUVEL Matis
Lozano David VAC
Ludvigsson Tobias EUS
Lunke Sindre
Lutsenko Alexey, AST
Mäder Gino UNO
Madouas Valentin, CAN
Madrazo Ángel MOL
Maes Nikolas
Maestri Mirco
Magner Ty
MAITRE Florian
Majka Rafał, ARG
MALECKI Kamil
Malucelli Matteo BOH
Mannion Gavin
Manzin Lorrenzo
Marcato Marco RAB
Marczyński Tomasz AST
Mareczko Jakub EUS
Martens Paul
Martin Dan, COR
MARTIN Gotzon
Martin Guillaume, SAL
MARTÍN Sergio Roman
Martin Tony TIS
Martinelli Davide
Martínez Daniel Felipe, DQS
Mas Enric, CEP
Mas Lluís
Masnada Fausto, EUS
Maté Luis Ángel PDM
Mathis Marco
Matthews Michael, SKY
MAZZUCCO Fabio GBM
McCabe Travis CEP
McCarthy Jay
McLay Daniel
McNulty Brandon, AST
Meintjes Louis MUN
Meisen Marcel
Menten Milan CDC
Merlier Tim, GBM
MERTENS Julian
Mertz Rémy
Meurisse Xandro NOV
Meyer Cameron
Mezgec Luka AST
Minali, Riccardo
Mirza Yousif
Mitri James
Modolo Sacha VAC
Mohorič Matej, GBM
Molano Juan Sebastián TEL
Molard Rudy TIR
MOLENAAR Alex
Mollema Bauke, DIS
Molly Kenny
MONACO Alessandro
Morin Emmanuel
Mørkøv Michael
Mortier Julien
Morton Lachlan
Mosca Jacopo
Moschetti Matteo, NOV
Moscon Gianni, GBM
Mottier Justin
MOZZATO Luca IAM
Mühlberger Gregor ARG
Mullen Ryan MUN
Munday Samuel
Muñoz Cristian Camilo AND
Muñoz Daniel AND
Murphy John
Murphy Kyle
Naesen Lawrence
Naesen Oliver, FDJ
Nakane Hideto
Narváez Jhonatan CEP
Natarov Yuriy
Navardauskas Ramūnas
Navarro Daniel RAB
Neilands Krists, UNI
Nekrasov Denis
NEVES FERNANDES José Carlos Prates
Nibali Antonio
Nibali Vincenzo, TIR
Nieuwenhuis Joris
Nieve Mikel PDM
Nizzolo Giacomo, DIS
Nõmmela Aksel
Noppe Christophe
Norsgaard Mathias CEP
Novak Domen
Nych Artem DQS
O'Connor Ben, UNI
OFFREDO Yoann
Oka Atsushi
Oldani Stefano IAM
Oliveira Ivo TEL
Oliveira Nelson
Oliveira Rui TEL
Oomen Sam, BIA
ORSINI Umberto
Osorio Alejandro ARG
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe NOV
Oss Daniel
Ourselin Paul
Owen Logan
Owsian Łukasz
Paasschens Mathijs
Pacher Quentin FDJ
Pacioni Luca CEP
Padun Mark, EUS
Paluta Michal
Paret-Peintre Aurélien FDJ
Pasqualon Andrea ARG
Pauwels Serge SKY
Peak Barnabás CDC
Pedersen Casper
Pedersen Mads, BIA
Pedrero Antonio FDJ
Pellaud Simon TIR
Pelucchi Matteo TIS
Peñalver Manuel
Perez Anthony
Périchon Pierre-Luc AST
Pernsteiner Hermann
Peron Andrea SAL
Pessot Alessandro
Peters Nans ABS
Petilli Simone MUN
Petit Adrien
Peyskens Dimitri
Pfingsten Christoph
Philipsen Jasper, PDM
Pibernik Luka
Piccoli James
Pichon Laurent UNO
Pinot Thibaut, UNO
Planckaert Baptiste DIS
Planckaert Edward
Planckaert Emiel
Planet Charles
Poels Wout, UNO
Pogačar Tadej, EUS
Polanc Jan BOR
Politt Nils, NOV
Poljański Paweł
Porte Richie, EUS
Pöstlberger Lukas MAP
Power Robert UNI
Powless Neilson RAB
Prades Eduard
Pronskiy Vadim BOR
Puccio Salvatore
Quaade Rasmus GBM
Quarterman Charlie
Quintana Dayer MUN
Quintana Nairo, MUN
Räim Mihkel SAL
Rajovic Dušan
RAVANELLI Simone TIR
Ravasi Edward DIS
Reichenbach Sébastien CAN
Reijnen Kiel
Reinders Elmar
Renard Alexis NOV
RESELL Erik Nordsaeter PDM
Restrepo Jhonatan MAP
Reza Kévin
Riabushenko Alexandr, IAM
Richardson, Alexander
Richeze Maximiliano TIS
Rickaert Jonas
Ries Michel IAM
Riesebeek Oscar RAB
Rikunov Petr
Riou Alan
Rivera Kevin, MUR
Rivera Vargas Brandon Smith COR
Rochas Rémy
Roche Nicolas CEP
Rodenberg Frederik EUS
Rodriquez Cano Carlos GBM
Rodríguez Cristián
Rodríguez Óscar, TIS
Roelandts Jürgen VAC
Roglič Primož, VAC
Rojas José Joaquín CAN
Rolland Pierre COR
Romano Francesco UNO
Roosen Timo MAP
Rosa Diego BIA
Rossetto Stéphane
Rosskopf Joey
Rouiller Loris
Roux Anthony COR
Rovny Ivan
Rowe Luke
Rubio Einer Augusto,TIR
RUBIO HERNANDEZ Diego
Rumac Josip
Russo Clément
Rutsch Jonas UNO
Rybalkin Aleksey
Sabatini Fabio
Sáez Héctor
Sagan Juraj FDJ
Sagan Peter, TIS
Saidov Ulugbek
Sajnok Szymon, DQS
Salmon Martin VAC
Samitier Sergio
Sánchez Luis León, AST
Sarreau Marc, CAN
SAUGSTAD Lars
Savini Daniel
Sbaragli Kristian
Scaroni Cristian IAM
Schachmann Maximilian, MOL
Schär Michael
Schelling Ide CDC
Schelling Patrick BIA
Schillinger Andreas
Schönberger Sebastian
SCHULTZ Jesper
Schultz Nick CAN
Schwarzmann Michael
Scotson Callum
Scotson Miles
Scully Tom
Seigle Romain
Selig Rüdiger
Sénéchal Florian, BIA
Senni Manuel
Sepúlveda Eduardo MUN
Serrano Gonzalo
Serry Pieter DQS
Shalunov Evgeny
SHAW James
Sicard Romain CEP
Sieberg Marcel SKY
Simmons Quinn, ARG
Simon Julien COR
Sinkeldam Ramon CAN
Šiškevičius Evaldas MOL
Sivakov Pavel, IAM
SKAARSETH Anders ARG
SKAARSETH Iver CAN
Skujiņš Toms IAM
Slagter Tom-Jelte SKY
Sleen Torjus
Smit Willie
Smith Dion TIR
Sobrero Matteo FDJ
Soler Marc, EUS
Sosa Iván Ramiro, CAN
Soto Antonio Jesus
Soupe Geoffrey
Sprengers Thomas
Stalnov Nikita
Stannard Ian
Stannard Robert, SKY
Steels Stijn
Steimle Jannik, MOL
Stojnic Veljko
Stokbro Andreas FDJ
Storer Michael, MUN
Stork Florian VAC
Strakhov Dmitry BIA
Stuyven Jasper, CDC
Štybar Zdeněk, NOV
Sunderland Dylan CDC
Sureda Jaume
SUTER Joël
Sutherland Rory
Sütterlin Jasha AST
Swift Ben COR
Swift Connor RAB
Taaramäe Rein COR
Taminiaux Lionel SAL
Tanfield Harry
Tejada Harold
Terpstra Niki, TIR
Teunissen Mike, TEL
Teuns Dylan, UNI
Theuns Edward, UNO
Thijssen Gerben
Thomas Benjamin PDM
Thomas Geraint, VAC
Thomson Jay Robert
Thwaites, Scott
Tiller Rasmus
Tolhoek Antwan RAB
Tonelli Alessandro
Touze Damien CEP
Traeen Torstein
TRARIEUX Julien
Tratnik Jan CAN
Trentin Matteo, TIR
Troia Oliviero SAL
Tulett Ben
Turgis Anthony, BOR
Turgis Jimmy
Tusveld Martijn FDJ
Ulissi Diego, UNO
Urán Rigoberto, DQS
URBANO Carmelo IAM
URIANSTAD Martin
Vachon Florian MOL
Vahtra Norman
Vakoč Petr
Valgren Michael, UNI
VALLEE Boris MOL
Valls Rafael MOL
VALTER Attila, AND
Valverde Alejandro, DIS
van Aert Wout, ARG
Van Asbroeck Tom
Van Avermaet Greg, COR
van Baarle Dylan, RAB
van den Berg Julius
Van den Bossche Fabio
van der Hoorn Taco
van der Lijke Nick
van der Poel David
van der Poel Mathieu, GBM
Van der Sande Tosh TIS
van Emden Jos
van Empel Etienne
van Garderen Tejay DSQ
van Genechten Jonas MOL
Van Gestel Dries ABS
van Goethem Brian
Van Hoecke Gijs
Van Hooydonck Nathan PDM
Van Keirsbulck Guillaume MAP
van Kessel Corné
Van Lerberghe Bert
Van Moer Brent
van Poppel Boy MOL
van Poppel Danny, UNI
Van Poucke Aaron
Van Rooy Kenneth
Van Wilder Ilan, SKY
Vanbilsen Kenneth DQS
Vandenbergh Stijn MOL
Vanendert Jelle AST
Vanhoucke Harm UNI
Vanmarcke Seo, TEL
Vanspeybrouck Pieter
Velasco Simone TIR
VENCHIARUTTI Nicola
Vendrame Andrea, SAL
Ventoso Francisco José SKY
Venturini Clément DQS
Vermeersch Gianni
Vermote Julien
Verona Carlos
Vervaeke Louis CEP
Verwilst Aaron BOR
Veyhe Torkil
Vichot Arthur IAM
Viel Mattia
Vilela Ricardo
Villalobos Luis
Villella Davide BIA
Vincent Léo
Vingegaard Jonas, PDM
Vinjebo Emil CEP
Visconti Giovanni, BOR
Viviani Attilio
Viviani Elia, MOL
Vlasov Aleksandr, AND
Vliegen Loïc
Vuillermoz Alexis GBM
Waersted Syver
Wallays Jelle COR
Wallin Rasmus Bøgh
Walscheid Max TEL
WALSLEBEN Philipp
Warbasse Larry
Warlop Jordi
Weemaes Sasha SKY
Wellens Tim, TIR
Welten Bram TEL
Whelan James
Willems Thimo
Williams Stephen AND
WIRTGEN Luc
Wirtgen Tom
Wiśniowski Łukasz
Woods Michael, UNO
WRIGHT Alfred
Würtz Schmidt Mads NOV
Wynants Maarten
Wyss Danilo
Yates Adam, FDJ
Yates Simon, ABS
Zabel Rick
Zaccanti Filippo SAL
Zakarin Ilnur, MOL
ZAKHAROV Artyom
ZANA Filippo
Zardini Edoardo
Zeits Andrey
ZHYHUNOU Dzmitry
Zimmermann Georg, FDJ
Zukowsky Nicolas


Laatst aangepast door Joske47 op wo 8 jan - 23:18:02; in totaal 10 keer bewerkt
Terug naar boven Ga naar beneden
Pozzovivo112

Pozzovivo112

Posts : 261
Join date : 09-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 20:00:43

Een aantal aankopen van Wallonie-Bruxelles ontbreken:
CASTRIQUE Jonas
HUYS Laurens
LIVYNS Arjen
VALLEE Boris
WIRTGEN Luc
Terug naar boven Ga naar beneden
Gast
Gast



Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 20:35:36

Julen Irizar Laskurain
Antonio Angulo Sampedro
Terug naar boven Ga naar beneden
hofsje

hofsje

Posts : 332
Join date : 09-11-19
Age : 32

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 21:08:28

Grosu staat er 2x in
Terug naar boven Ga naar beneden
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 1339
Join date : 02-11-19
Age : 32

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 21 nov - 22:38:49

@hofsje schreef:
Grosu staat er 2x in
Changed
Terug naar boven Ga naar beneden
Gast
Gast



Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyvr 22 nov - 20:11:07

Gustavo Cesar Veloso -> gaat naar CT
Fabricio Ferrari -> zat dit jaar al bij CT (en nog niks gehoord van 2020

David Gonzalez staat er 2x op.

Leonardo Basso lijkt mij behoorlijk onzeker maar kan per persoon verschillen.
Terug naar boven Ga naar beneden
Gast
Gast



Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyvr 22 nov - 22:49:29

Alexander Evans en Jasper de Plus neo's bij Wanty
Terug naar boven Ga naar beneden
Timodej

Timodej

Posts : 469
Join date : 11-11-19
Age : 30
Location : Rotterdam

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyza 23 nov - 23:07:01

DOWSETT Alex is naar Israel cycling acedemy
Terug naar boven Ga naar beneden
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 1339
Join date : 02-11-19
Age : 32

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyzo 24 nov - 11:27:43

Evans, de Plus en Dowsett zijn toegevoegd + opmerkingen Ruud verwerkt
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyzo 24 nov - 12:16:00

NathanCT schreef:
Julen Irizar Laskurain
Antonio Angulo Sampedro

Irizar toegevoegd
Angula stond er reeds in
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyzo 24 nov - 12:18:57

@Pozzovivo112 schreef:
Een aantal aankopen van Wallonie-Bruxelles ontbreken:
CASTRIQUE Jonas
HUYS Laurens
LIVYNS Arjen
VALLEE Boris
WIRTGEN Luc

Allen toegevoegd.
Terug naar boven Ga naar beneden
Timodej

Timodej

Posts : 469
Join date : 11-11-19
Age : 30
Location : Rotterdam

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyzo 24 nov - 12:31:50

RUBIO Diego rijdt volgend jaar wederom bij Burgos-BH.
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyzo 24 nov - 22:09:58

Viejo Jose Daniel
Kennaugh Peter
zijn verwijderd
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptywo 27 nov - 15:39:48

Volgende namen zijn toegevoegd:
VALTER Attila
SCHULTZ Jesper
BOL Jetse
RUBIO HERNANDEZ Diego
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
CHIRICO Luca

Volgende naam verwijderd:
AAEN JØRGENSEN Jonas
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 28 nov - 9:51:03

Nog enkele namen toegevoegd aan de lijst:
HAYTER Ethan
COMBAUD Romain
TRARIEUX Julien
ZAKHAROV Artyom
BEVILACQUA Mattia
Terug naar boven Ga naar beneden
Gast
Gast



Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydo 28 nov - 22:02:55

Wallonie Bruxelles heeft Joel Suter aangekondigd
Terug naar boven Ga naar beneden
Joske47

Joske47

Posts : 464
Join date : 01-11-19

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyvr 29 nov - 15:50:52

SUTER Joël is toegevoegd aan de lijst.

Zonder nog een plotse aankondiging van een topneo of iets dergelijk, is dit voor mij de finale lijst voor de draft. De 300 meest waardevolle renners zouden er bij moeten zitten. Tegen de verkoop (fase 3) zullen er dan mogelijk nog enkele wijzigingen gebeuren.

Ik heb ook de WRW lijst aangepast (zie knop linksboven op de startpagina). Hier zal je altijd kunnen zien bij welke ploeg een bepaalde renner rijdt.
Terug naar boven Ga naar beneden
Gast
Gast



Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptydi 10 dec - 17:10:31

Cortjens moet er denk ik vanaf voor de veiling, hier de aankondiging van Corendon, bij hem staat dus alleen CX team. PCS heeft dit wel anders staan, maar andere sites zoals CQ zetten cortjens er ook niet bij.

Corendon-Circus Cycling Team
August 22 ·

📢 We have some cool news to announce! We welcome youngsters Ben Tulett and Ryan Cortjens! 🤝

◾Double World Junior CX World Champion Ben Tulett will be riding in our colours from the 1st of September and will become a neopro in our ProConti team in 2020.

◾Belgian Junior CX Champion Ryan Cortjens will strengthen our CX-team.


Verder moet er volgens mij nog wat worden toegevoegd, maar ik ben vergeten wat Embarassed
Terug naar boven Ga naar beneden
ben_pronk

ben_pronk

Posts : 1339
Join date : 02-11-19
Age : 32

Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Emptyma 16 dec - 22:36:46

3 AASVOLD Kristian
4 Aberasturi Jon
5 ABRAHAMSEN Jonas
6 Ackermann Pascal UNI UNI UNI UNI UNI
7 Affini Edoardo IAM IAM IAM IAM IAM
8 Alaphilippe Julian MUN MUN MUN MUN MUN
9 Alba Juan Diego AST AST AST AST AST
10 Albanese Vincenzo
11 Albasini Michael MUN MUN MUN MUN MUN
12 Allegaert Piet UNO UNO UNO UNO UNO
13 Almeida João DIS DIS DIS DIS DIS
14 ALONSO Mikel
15 Amador Andrey ARG ARG ARG ARG ARG
16 Amezqueta Julen
17 Anacona Winner CAN CAN CAN CAN CAN
18
Andersen Asbjørn Kragh
19 ANDERSEN Idar PDM PDM PDM PDM PDM
20
ANGULO SAMPEDRO Antonio
21 Aranburu Alex CEP CEP CEP CEP CEP
22 ARANBURU Jokin
23 Arashiro Yukiya
24 Arcas Jorge
25 Archbold Shane
26 Ardila Andrés Camilo MOL MOL MOL MOL MOL
27 Aristi Mikel
28 Armée Sander
29 Armirail Bruno
30 Arndt Nikias ARG ARG ARG ARG ARG
31 Aru Fabio BIA BIA BIA BIA BIA
32 Asgreen Kasper MAP MAP MAP MAP MAP
33 Aular Orluis SAL SAL SAL SAL SAL
34 AZURMENDI Ibai
35 Backaert Frederik
36 Badilatti Matteo
37 BAGIOLI Andrea PDM PDM PDM PDM PDM
38 Bagioli Nicola
39 Bagües Aritz
40 BAIS Mattia BOR BOR BOR BOR BOR
41 BALLARIN Iker
42 Ballerini Davide CDC CDC CDC CDC CDC
43 Barbero Carlos COR COR COR COR COR
44 BARBIER Pierre TEL TEL TEL TEL TEL
45 Barbier Rudy
46 Barceló Fernando TIR TIR TIR TIR TIR
47 Bardet Romain CEP CEP CEP CEP CEP
48 Barguil Warren VAC VAC VAC VAC VAC
49 Barta Will
50 Barthe Cyril FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
51 Baška Erik
52 Bassett Stephen
53 Basso Leonardo
54 Battaglin Enrico
55 Battistella Samuele CDC CDC CDC CDC CDC
56 Bauer Jack
57 Bauhaus Phil DQS DQS DQS DQS DQS
58 BEADLE Hamish
59 Behringer Oliver
60 Belletti Manuel CEP CEP CEP CEP CEP
61 BELLICAUD Jeremy
62 Benedetti Cesare
63 Benfatto Marco
64 Bennett George MUN MUN MUN MUN MUN
65 Bennett Sam TEL TEL TEL TEL TEL
66 Bennett Sean DQS DQS DQS DQS DQS
67 BENOIST Antoine
68 Benoot Tiesj AND AND AND AND AND
69 Beppu Fumiyuki
70 Berhane Natnael
71 Bernal Egan SAL SAL SAL SAL SAL
72 Bernard Julien
73 Betancur Carlos AND AND AND AND AND
74 Bettiol Alberto CEP CEP CEP CEP CEP
75 BEULLENS Cédric
76 BEVILACQUA Mattia
77 Bevilacqua Simone
78 Bevin Patrick DIS DIS DIS DIS DIS
79 Bewley Sam
80 Bidard François
81 Biermans Jenthe
82 Bilbao Pello ABS ABS ABS ABS ABS
83 Bisolti Alessandro
84 Bizhigitov Zhandos
85 Bizkarra Mikel
86 Bjerg Mikkel AND AND AND AND AND
87 BLIKRA Erlend
88 Boaro Manuele
89 Boasson Hagen Edvald FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
90 Bodnar Maciej
91 Boeckmans Kris
92 BOEV Igor
93 Bohli Tom ARG ARG ARG ARG ARG
94 Bohórquez Hernando
95 Bol Cees TEL TEL TEL TEL TEL
96 BOL Jetse
97 Bole Grega TIR TIR TIR TIR TIR
98 BONIFAZIO Leonardo
99 Bonifazio Niccolò SAL SAL SAL SAL SAL
100 Bonnamour Franck
101 Bonnet William
102 Bookwalter Brent MOL MOL MOL MOL MOL
103 Bou Joan
104 Bouchard Geoffrey
105 Boudat Thomas BOR BOR BOR BOR BOR
106 Bouet Maxime
107 Bouhanni Nacer AST AST AST AST AST
108 Bouwman Koen BIA BIA BIA BIA BIA
109 Brambilla Gianluca
110 Brändle Matthias
111 Bravo Garikoitz
112 Britton Rob
113 Brown Nathan
114 BRUNEL Alexys
115 Buchmann Emanuel AST AST AST AST AST
116 BUDDING Martijn
117 BUITRAGO Santiago
118 Burgaudeau Mathieu
119 Burghardt Marcus CAN CAN CAN CAN CAN
120 Bystrøm Sven Erik
121 CABOT Jeremy
122
Caicedo Jonathan Klever
123 CALLE Juan Fernando
124 Calmejane Lilian BIA BIA BIA BIA BIA
125 Cam Maxime
126 Campenaerts Victor MOL MOL MOL MOL MOL
127 CANAL Carlos
128 Cañellas Xavier
129 Canola Marco TIR TIR TIR TIR TIR
130 CANTÓN Isaac
131 Capecchi Eros
132 Capiot Amaury GBM GBM GBM GBM GBM
133 Carapaz Richard DIS DIS DIS DIS DIS
134 Carboni Giovanni
135 Cardis Romain
136 Carpenter Robin
137 Carretero Héctor
138 Carthy Hugh DQS DQS DQS DQS DQS
139 Caruso Damiano ABS ABS ABS ABS ABS
140 CASTRIQUE Jonas
141 Castroviejo Jonathan COR COR COR COR COR
142 Cataford Alexander
143 Cataldo Dario
144 Cattaneo Mattia CDC CDC CDC CDC CDC
145 Cavagna Rémi TIS TIS TIS TIS TIS
146 Cavendish Mark SKY SKY SKY SKY SKY
147
CEPEDA Jefferson Alexander
SKY SKY SKY SKY SKY
148
Cepeda Jefferson Alveiro
149 Černý Josef DQS DQS DQS DQS DQS
150 Chaves Esteban ARG ARG ARG ARG ARG
151 Cherel Mickaël
152 Cherkasov Nikolay EUS EUS EUS EUS EUS
153 Chernetski Sergei
154 CHIRICO Luca
155 Ciccone Giulio SKY SKY SKY SKY SKY
156 Cima Damiano
157 Cima Imerio DQS DQS DQS DQS DQS
158 Cimolai Davide SAL SAL SAL SAL SAL
159 Claeys Dimitri
160 Clarke Simon CAN CAN CAN CAN CAN
161 Colbrelli Sonny EUS EUS EUS EUS EUS
162 COMBAUD Romain
163 Conci Nicola ABS ABS ABS ABS ABS
164 Consonni Simone SAL SAL SAL SAL SAL
165 Conti Valerio NOV NOV NOV NOV NOV
166 Contreras Rodrigo
167 Coquard Bryan AND AND AND AND AND
168 Cort Magnus CEP CEP CEP CEP CEP
169 CORTJENS Ryan
170 Cosnefroy Benoît MAP MAP MAP MAP MAP
171 Costa Rui MUN MUN MUN MUN MUN
172 Coté Pier-André
173 Courteille Arnaud
174 Cousin Jérôme
175 COVI Alessandro PDM PDM PDM PDM PDM
176 Covili Luca
177 Craddock Lawson EUS EUS EUS EUS EUS
178 Cras Steff SAL SAL SAL SAL SAL
179 CUADRADO Unai
180 Cuadros Álvaro
181 CULLAIGH Gabriel
182 DAINESE Alberto TEL TEL TEL TEL TEL
183 Dalla Valle Nicolas
184 Davies Scott
185 de Backer Bert
186 de Bie Sean
187 de Bod Stefan NOV NOV NOV NOV NOV
188 De Bondt Dries
189 de Buyst Jasper TIR TIR TIR TIR TIR
190 De Decker Alfdan
191 De Gendt Aimé UNI UNI UNI UNI UNI
192 De Gendt Thomas MUN MUN MUN MUN MUN
193 DE KEIJZER Gerd
194 DE KLEIJN Arvid
195 de Kort Koen
196 de la Cruz David ARG ARG ARG ARG ARG
197 de la Parte Víctor
198 De Marchi Alessandro UNI UNI UNI UNI UNI
199 DE PESTEL Sander
200 DE PLUS Jasper CDC CDC CDC CDC CDC
201 De Plus Laurens RAB RAB RAB RAB RAB
202 De Rossi Lucas
203 De Tier Floris
204 de Vos Adam
205 de Vreese Laurens
206 De Vylder Lindsay
207 DE WILDE Gilles
208 Debusschere Jens CEP CEP CEP CEP CEP
209 Declercq Benjamin
210 Declercq Tim
211 Degand Thomas
212 Degenkolb John IAM IAM IAM IAM IAM
213 Delage Mickaël
214 Delaplace Anthony
215 Deltombe Kevin
216 Démare Arnaud RAB RAB RAB RAB RAB
217 Dennis Rohan MOL MOL MOL MOL MOL
218 Denz Nico
219 Devenyns Dries AND AND AND AND AND
220 Devriendt Tom
221 Dewulf Stan TIS TIS TIS TIS TIS
222
DIAZ GALLEGO Jose Manuel
223 DIBBEN Jonathan
224 Dillier Silvan NOV NOV NOV NOV NOV
225 Dlamini Nic
226 Docker Mitchell
227 Dombrowski Joe NOV NOV NOV NOV NOV
228 Domont Axel
229 Donovan Mark MAP MAP MAP MAP MAP
230 Doubey Fabien
231 Doull Owain
232 DOWSETT Alex GBM GBM GBM GBM GBM
233 Drucker Jempy DIS DIS DIS DIS DIS
234 Duchesne Antoine
235 Dumoulin Tom NOV NOV NOV NOV NOV
236 Dunbar Eddie MAP MAP MAP MAP MAP
237 Dupont Timothy COR COR COR COR COR
238 Durbridge Luke CAN CAN CAN CAN CAN
239 Duval Julien
240 DYBALL Benjamin ARG ARG ARG ARG ARG
241 Edet Nicolas CEP CEP CEP CEP CEP
242 Edmondson Alex
243 Eekhoff Nils PDM PDM PDM PDM PDM
244 Eenkhoorn Pascal MOL MOL MOL MOL MOL
245 Eg Niklas
246 Eiking Odd Christian TIR TIR TIR TIR TIR
247 EINHORN Itamar
248 El Fares Julien
249 Elissonde Kenny
250 ELOSEGUI Iñigo
251 Enger Sondre Holst CEP CEP CEP CEP CEP
252 Eriksson Lucas
253 Erviti Imanol
254 EVANS Alexander
255 Evenepoel Remco BIA BIA BIA BIA BIA
256 Ewan Caleb DQS DQS DQS DQS DQS
257 Ezquerra Jesús
258 Fabbro Matteo TEL TEL TEL TEL TEL
259 Fagerhaug Petter
260 Fedeli Alessandro
261 Felline Fabio EUS EUS EUS EUS EUS
262 Fernández Delio
263 Fernández Rubén
264 Filosi Iuri
265 FINÉ Eddy
266 Finetto Mauro
267 FIORELLI Filippo
268 Flórez Miguel Eduardo
269 Fominykh Daniil
270 Formolo Davide FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
271 Fortunato Lorenzo
272 FOSS Tobias VAC VAC VAC VAC VAC
273 Fraile Omar ARG ARG ARG ARG ARG
274 Frank Mathias SKY SKY SKY SKY SKY
275 Frankiny Kilian IAM IAM IAM IAM IAM
276 Frapporti Marco
277 Frapporti Mattia
278 Frison Frederik
279 Froome Chris MUN MUN MUN MUN MUN
280 Fuglsang Jakob BOR BOR BOR BOR BOR
281 Gabburo Davide
282 GAILLARD Marlon
283 Gall Felix
284 Gallopin Tony GBM GBM GBM GBM GBM
285 GAMPER Patrick
286 Ganna Filippo ABS ABS ABS ABS ABS
287 GARCIA CORTINA Ivan ABS ABS ABS ABS ABS
288
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
289 Garrison Ian VAC VAC VAC VAC VAC
290 Gasparotto Enrico RAB RAB RAB RAB RAB
291 Gastauer Ben
292 Gatto Oscar
293 Gaudin Damien
294 Gaudu David SKY SKY SKY SKY SKY
295 Gautier Cyril
296 Gavazzi Francesco MOL MOL MOL MOL MOL
297 Gaviria Fernando CDC CDC CDC CDC CDC
298 Geniets Kevin UNO UNO UNO UNO UNO
299 Geniez Alexandre CDC CDC CDC CDC CDC
300 Geoghegan Hart Tao NOV NOV NOV NOV NOV
301 Gesbert Élie AST AST AST AST AST
302 Geschke Simon MAP MAP MAP MAP MAP
303 Gesink Robert CAN CAN CAN CAN CAN
304
Ghebreigzabhier Amanuel
305 Ghirmay Biniyam ABS ABS ABS ABS ABS
306 Ghys Robbe
307 Gibbons Ryan AND AND AND AND AND
308 Gibson Matthew TEL TEL TEL TEL TEL
309 Gidich Yevgeniy
310 Gilbert Philippe COR COR COR COR COR
311 Godon Dorian
312 Gogl Michael AND AND AND AND AND
313 GOIKOETXEA Peio
314 Gołaś Michał
315 Gonçalves José
316 Gonzalez David
317 Gonzalez Mario
318 Goossens Kobe UNO UNO UNO UNO UNO
319 Gougeard Alexis TIS TIS TIS TIS TIS
320 Gradek Kamil
321 Gregaard Jonas
322 Greipel André MAP MAP MAP MAP MAP
323 Grellier Fabien
324 Grmay Tsgabu
325 Groenewegen Dylan AND AND AND AND AND
326 GRONDIN Donavan
327 Großschartner Felix BOR BOR BOR BOR BOR
328 GROSU Eduard-Michael ARG ARG ARG ARG ARG
329 GROVES Kaden PDM PDM PDM PDM PDM
330 Gruzdev Dmitriy
331 Guarnieri Jacopo
332 Guernalec Thibault
333 Guerreiro Ruben VAC VAC VAC VAC VAC
334 GUGLIELMI Simon
335 Haas Nathan UNI UNI UNI UNI UNI
336 Haga Chad
337 Hagen Carl Fredrik BIA BIA BIA BIA BIA
338 Haig Jack BOR BOR BOR BOR BOR
339 HAILEMICHAEL Mulu
340 Haller Marco
341 Halvorsen Kristoffer SAL SAL SAL SAL SAL
342 Hamilton Chris TIS TIS TIS TIS TIS
343 Hamilton Lucas ARG ARG ARG ARG ARG
344 Hänninen Jaakko PDM PDM PDM PDM PDM
345 Hansen Adam
346 Hansen Jesper MOL MOL MOL MOL MOL
347 Hansen Lasse Norman
348 Hardy Romain
349 HARPER Chris DIS DIS DIS DIS DIS
350 Haussler Heinrich ABS ABS ABS ABS ABS
351 HAVIK Piotr ARG ARG ARG ARG ARG
352 HAYTER Ethan IAM IAM IAM IAM IAM
353 Henao Sebastián
354 Henao Sergio MOL MOL MOL MOL MOL
355 Hepburn Michael
356 Hermans Ben COR COR COR COR COR
357 HERMANS Quinten MAP MAP MAP MAP MAP
358 Herrada Jesús UNO UNO UNO UNO UNO
359 Herrada José
360 Higuita Sergio BOR BOR BOR BOR BOR
361 Hindley Jai CEP CEP CEP CEP CEP
362
HINDSGAUL MADSEN Jacob
PDM PDM PDM PDM PDM
363 Hirschi Marc MAP MAP MAP MAP MAP
364 Hirt Jan FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
365 Hivert Jonathan ABS ABS ABS ABS ABS
366 Hodeg Álvaro José CDC CDC CDC CDC CDC
367 Hoelgaard Daniel
368 HOELGAARD Markus
369 Hofland Moreno UNO UNO UNO UNO UNO
370 Hofstede Lennard
371 Hofstetter Hugo AND AND AND AND AND
372 HOLLMANN Juri
373 HOLMES Matthew
374 Honoré Mikkel Frølich
375 Houle Hugo
376 Howes Alex
377 Howson Damien
378 HULGAARD Morten
379 HUYS Laurens
380
HVIDEBERG Jonas Iversby
381 IACCHI Alessandro
382 Impey Daryl AST AST AST AST AST
383 INKELAAR Kevin AND AND AND AND AND
384 IRIBE Shotaro
385
IRIZAR LASKURAIN Julen
386 Irvine Declan
387 ISHIGAMI Masahiro
388 Iturria Mikel
389 Iversen Rasmus
390 Izagirre Gorka COR COR COR COR COR
391 Izagirre Ion COR COR COR COR COR
392 JACOBS Johan
393 Jakobsen Fabio CAN CAN CAN CAN CAN
394 Jans Roy
395
Janse van Rensburg Reinardt
396
Jansen Amund Grøndahl
ABS ABS ABS ABS ABS
397 Janssens Jimmy
398 Jauregui Quentin
399 Jensen August
400 JOHANSEN Julius MAP MAP MAP MAP MAP
401 Jørgensen Jonas Aaen
402 JORGENSON Matteo AST AST AST AST AST
403 Joyce Colin
404 JUARISTI Txomin
405 Jules Justin CEP CEP CEP CEP CEP
406 Jungels Bob TIS TIS TIS TIS TIS
407 Juul-Jensen Christopher
408 Kämna Lennard CDC CDC CDC CDC CDC
409 Kamp Alexander TEL TEL TEL TEL TEL
410 Kangert Tanel SKY SKY SKY SKY SKY
411 Kanter Max TEL TEL TEL TEL TEL
412 Keisse Iljo
413 Kelderman Wilco DIS DIS DIS DIS DIS
414 Kennaugh Peter #N/B #N/B #N/B #N/B #N/B
415 Keukeleire Jens TIS TIS TIS TIS TIS
416 King Ben
417 Kirsch Alex CDC CDC CDC CDC CDC
418 Kiryienka Vasil PDM PDM PDM PDM PDM
419 Kluge Roger
420 Knees Christian PDM PDM PDM PDM PDM
421 Knox James IAM IAM IAM IAM IAM
422 Koch Jonas AND AND AND AND AND
423 Kochetkov Pavel
424 Konovalovas Ignatas
425 Konrad Patrick RAB RAB RAB RAB RAB
426 KONYCHEV Alexander UNO UNO UNO UNO UNO
427 Kragh Andersen Søren FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
428 Kreder Wesley
429 Kreuziger Roman CDC CDC CDC CDC CDC
430 Kristoff Alexander COR COR COR COR COR
431 Kron Andreas SKY SKY SKY SKY SKY
432 Kruijswijk Steven GBM GBM GBM GBM GBM
433 Kudus Merhawi DIS DIS DIS DIS DIS
434 Kulikov Vladislav
435 Kulikovskiy Alexandr
436 KULSET Kristian
437 KULSET Sindre
438 Küng Stefan CAN CAN CAN CAN CAN
439 Kurianov Stepan
440 Kuss Sepp CAN CAN CAN CAN CAN
441 Kusztor Péter
442 Kuzmin Anton
443 Kuznetsov Vyacheslav
444 Kwiatkowski Michał VAC VAC VAC VAC VAC
445 LAAS Martin
446 Ladagnous Matthieu
447 Laengen Vegard Stake
448 Lafay Victor
449 Lammertink Maurits DIS DIS DIS DIS DIS
450 Lampaert Yves AST AST AST AST AST
451 Landa Mikel ABS ABS ABS ABS ABS
452 LANGELLOTTI Victor
453 Langeveld Sebastian COR COR COR COR COR
454 Laporte Christophe RAB RAB RAB RAB RAB
455 LARSEN Niklas MAP MAP MAP MAP MAP
456 Lastra Jonathan
457 Latour Pierre TIS TIS TIS TIS TIS
458 Lawless Chris ARG ARG ARG ARG ARG
459 LAZKANO Oier
460 Le Bon Johan
461 Le Gac Olivier
462 Le Turnier Mathias
463 Lecroq Jérémy
464 Ledanois Kévin
465 Leezer Tom
466 LEKNESSUND Andreas PDM PDM PDM PDM PDM
467 Lemoine Cyril
468 Leysen Senne
469 LIENHARD Fabian
470 Liepiņš Emīls
471 Ligthart Pim
472 Lindeman Bert-Jan
473 LISSON Christoffer
474 LIVYNS Arjen
475 Lobato Juan José
476 Lonardi Giovanni TEL TEL TEL TEL TEL
477 LOPEZ Diego
478 Lopez Juan Pedro IAM IAM IAM IAM IAM
479 López Miguel Ángel RAB RAB RAB RAB RAB
480 LOUVEL Matis
481 Lozano David
482 Ludvigsson Tobias EUS EUS EUS EUS EUS
483 Lunke Sindre
484 Lutsenko Alexey AST AST AST AST AST
485 Mäder Gino UNO UNO UNO UNO UNO
486 Madouas Valentin CAN CAN CAN CAN CAN
487 Madrazo Ángel
488 Maes Nikolas
489 Maestri Mirco
490 Magner Ty
491 MAITRE Florian
492 Majka Rafał ARG ARG ARG ARG ARG
493 MALECKI Kamil
494 Malucelli Matteo
495 Mannion Gavin
496 Manzin Lorrenzo
497 Marcato Marco RAB RAB RAB RAB RAB
498 Marczyński Tomasz
499 Mareczko Jakub EUS EUS EUS EUS EUS
500 Martens Paul
501 Martin Dan COR COR COR COR COR
502 MARTIN Gotzon
503 Martin Guillaume SAL SAL SAL SAL SAL
504 MARTÍN Sergio Roman
505 Martin Tony TIS TIS TIS TIS TIS
506 Martinelli Davide
507 Martínez Daniel Felipe DQS DQS DQS DQS DQS
508 Mas Enric CEP CEP CEP CEP CEP
509 Mas Lluís
510 Masnada Fausto EUS EUS EUS EUS EUS
511 Maté Luis Ángel
512 Mathis Marco
513 Matthews Michael SKY SKY SKY SKY SKY
514 MAZZUCCO Fabio
515 McCarthy Jay
516 McLay Daniel
517 McNulty Brandon AST AST AST AST AST
518 Meintjes Louis MUN MUN MUN MUN MUN
519 Meisen Marcel
520 Menten Milan CDC CDC CDC CDC CDC
521 Merlier Tim GBM GBM GBM GBM GBM
522 MERTENS Julian
523 Mertz Rémy
524 Meurisse Xandro NOV NOV NOV NOV NOV
525 Meyer Cameron
526 Mezgec Luka AST AST AST AST AST
527 Mirza Yousif
528 MITRI James
529 Modolo Sacha VAC VAC VAC VAC VAC
530 Mohorič Matej GBM GBM GBM GBM GBM
531 Molano Juan Sebastián TEL TEL TEL TEL TEL
532 Molard Rudy TIR TIR TIR TIR TIR
533 MOLENAAR Alex BIA BIA BIA BIA BIA
534 Mollema Bauke DIS DIS DIS DIS DIS
535 Molly Kenny
536 MONACO Alessandro
537 Morin Emmanuel
538 Mørkøv Michael
539 Mortier Julien
540 Morton Lachlan
541 Mosca Jacopo
542 Moschetti Matteo NOV NOV NOV NOV NOV
543 Moscon Gianni GBM GBM GBM GBM GBM
544 Mottier Justin
545 MOZZATO Luca
546 Mühlberger Gregor ARG ARG ARG ARG ARG
547 Mullen Ryan
548 Munday Samuel
549 Muñoz Cristian Camilo
550 Muñoz Daniel AND AND AND AND AND
551 Murphy John
552 Murphy Kyle
553 Naesen Lawrence
554 Naesen Oliver FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
555 Nakane Hideto
556 Narváez Jhonatan CEP CEP CEP CEP CEP
557 Natarov Yuriy
558
Navardauskas Ramūnas
559 Navarro Daniel RAB RAB RAB RAB RAB
560 Neilands Krists UNI UNI UNI UNI UNI
561 Nekrasov Denis
562
NEVES FERNANDES José Carlos Prates
563 Nibali Antonio
564 Nibali Vincenzo TIR TIR TIR TIR TIR
565 Nieuwenhuis Joris
566 Nieve Mikel PDM PDM PDM PDM PDM
567 Nizzolo Giacomo DIS DIS DIS DIS DIS
568 Nõmmela Aksel
569 Noppe Christophe
570 Norsgaard Mathias
571 Novak Domen
572 Nych Artem
573 O'Connor Ben UNI UNI UNI UNI UNI
574 OKA Atsushi
575 Oldani Stefano IAM IAM IAM IAM IAM
576 Oliveira Ivo TEL TEL TEL TEL TEL
577 Oliveira Nelson
578 Oliveira Rui
579 Oomen Sam BIA BIA BIA BIA BIA
580 ORSINI Umberto
581 Osorio Alejandro ARG ARG ARG ARG ARG
582
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
NOV NOV NOV NOV NOV
583 Oss Daniel
584 Ourselin Paul
585 Owen Logan
586 Owsian Łukasz
587 Paasschens Mathijs
588 Pacher Quentin FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
589 Pacioni Luca CEP CEP CEP CEP CEP
590 Padun Mark EUS EUS EUS EUS EUS
591 PALUTA Michal
592 Paret-Peintre Aurélien FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
593 Pasqualon Andrea ARG ARG ARG ARG ARG
594 Pauwels Serge
595 PEÁK Barnabás CDC CDC CDC CDC CDC
596 Pedersen Casper
597 Pedersen Mads BIA BIA BIA BIA BIA
598 Pedrero Antonio
599 PELLAUD Simon
600 Pelucchi Matteo
601 Peñalver Manuel
602 Perez Anthony
603 Périchon Pierre-Luc
604 Pernsteiner Hermann
605 Peron Andrea
606 Pessot Alessandro
607 Peters Nans ABS ABS ABS ABS ABS
608 Petilli Simone
609 Petit Adrien
610 Peyskens Dimitri
611 Pfingsten Christoph
612 Philipsen Jasper PDM PDM PDM PDM PDM
613 Pibernik Luka
614 PICCOLI James
615 Pichon Laurent
616 Pinot Thibaut UNO UNO UNO UNO UNO
617 Planckaert Baptiste DIS DIS DIS DIS DIS
618 Planckaert Edward
619 Planckaert Emiel
620 Planet Charles
621 Poels Wout UNO UNO UNO UNO UNO
622 Pogačar Tadej EUS EUS EUS EUS EUS
623 Polanc Jan BOR BOR BOR BOR BOR
624 Politt Nils NOV NOV NOV NOV NOV
625 Poljański Paweł
626 Porte Richie EUS EUS EUS EUS EUS
627 Pöstlberger Lukas
628 Power Robert UNI UNI UNI UNI UNI
629 Powless Neilson RAB RAB RAB RAB RAB
630 Prades Eduard
631 PRONSKIY Vadim BOR BOR BOR BOR BOR
632 Puccio Salvatore
633 Quaade Rasmus
634 Quarterman Charlie
635 Quintana Dayer
636 Quintana Nairo MUN MUN MUN MUN MUN
637 Räim Mihkel
638 RAJOVIĆ Dušan
639 RAVANELLI Simone TIR TIR TIR TIR TIR
640 Ravasi Edward
641 Reichenbach Sébastien CAN CAN CAN CAN CAN
642 Reijnen Kiel
643 Reinders Elmar
644 RENARD Alexis NOV NOV NOV NOV NOV
645
RESELL Erik Nordsaeter
646 Restrepo Jhonatan
647 Reza Kévin
648 Riabushenko Alexandr IAM IAM IAM IAM IAM
649 Richeze Maximiliano TIS TIS TIS TIS TIS
650 Rickaert Jonas
651 Ries Michel IAM IAM IAM IAM IAM
652 Riesebeek Oscar
653 Rikunov Petr
654 Riou Alan
655 Rivera Kevin MUN MUN MUN MUN MUN
656
RIVERA VARGAS Brandon Smith
COR COR COR COR COR
657 Rochas Rémy
658 Roche Nicolas CEP CEP CEP CEP CEP
659 RODENBERG Frederik EUS EUS EUS EUS EUS
660
RODRIGUEZ CANO Carlos
GBM GBM GBM GBM GBM
661 Rodríguez Cristián
662 Rodríguez Óscar TIS TIS TIS TIS TIS
663 Roelandts Jürgen VAC VAC VAC VAC VAC
664 Roglič Primož VAC VAC VAC VAC VAC
665 Rojas José Joaquín CAN CAN CAN CAN CAN
666 Rolland Pierre COR COR COR COR COR
667 Romano Francesco
668 Roosen Timo MAP MAP MAP MAP MAP
669 Rosa Diego BIA BIA BIA BIA BIA
670 Rossetto Stéphane
671 Rosskopf Joey
672 Rouiller Loris
673 Roux Anthony COR COR COR COR COR
674 Rovny Ivan
675 Rowe Luke
676 RUBIO Einer Augusto TIR TIR TIR TIR TIR
677
RUBIO HERNANDEZ Diego
678 Rumac Josip
679 Russo Clément
680 RUTSCH Jonas UNO UNO UNO UNO UNO
681 Rybalkin Aleksey
682 Sabatini Fabio
683 Sáez Héctor
684 Sagan Juraj
685 Sagan Peter TIS TIS TIS TIS TIS
686 Saidov Ulugbek
687 Sajnok Szymon DQS DQS DQS DQS DQS
688 SALMON Martin
689 Samitier Sergio
690 Sánchez Luis León AST AST AST AST AST
691 Sarreau Marc CAN CAN CAN CAN CAN
692 SAUGSTAD Lars
693 Savini Daniel
694 Sbaragli Kristian SAL SAL SAL SAL SAL
695 SCARONI Cristian
696
Schachmann Maximilian
MOL MOL MOL MOL MOL
697 Schär Michael
698 Schelling Ide CDC CDC CDC CDC CDC
699 SCHELLING Patrick
700 Schillinger Andreas
701 Schönberger Sebastian
702 SCHULTZ Jesper
703 Schultz Nick CAN CAN CAN CAN CAN
704 Schwarzmann Michael
705 Scotson Callum
706 Scotson Miles
707 Scully Tom
708 Seigle Romain
709 Selig Rüdiger
710 Sénéchal Florian BIA BIA BIA BIA BIA
711 Senni Manuel
712 Sepúlveda Eduardo
713 Serrano Gonzalo
714 Serry Pieter DQS DQS DQS DQS DQS
715 Shalunov Evgeny
716 SHAW James
717 Sicard Romain
718 Sieberg Marcel
719 SIMMONS Quinn ARG ARG ARG ARG ARG
720 Simon Julien COR COR COR COR COR
721 Sinkeldam Ramon CAN CAN CAN CAN CAN
722 Šiškevičius Evaldas
723 Sivakov Pavel IAM IAM IAM IAM IAM
724 SKAARSETH Anders
725 SKAARSETH Iver
726 Skujiņš Toms IAM IAM IAM IAM IAM
727 Slagter Tom-Jelte SKY SKY SKY SKY SKY
728 SLEEN Torjus
729 Smit Willie
730 Smith Dion TIR TIR TIR TIR TIR
731 SOBRERO Matteo FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
732 Soler Marc EUS EUS EUS EUS EUS
733 Sosa Iván Ramiro CAN CAN CAN CAN CAN
734 SOTO Antonio Jesus
735 Soupe Geoffrey
736 Sprengers Thomas
737 Stalnov Nikita
738 Stannard Ian
739 Stannard Robert SKY SKY SKY SKY SKY
740 Steels Stijn
741 STEIMLE Jannik MOL MOL MOL MOL MOL
742 Stojnic Veljko
743 Stokbro Andreas FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
744 Storer Michael MUN MUN MUN MUN MUN
745 Stork Florian
746 Strakhov Dmitry
747 Stuyven Jasper CDC CDC CDC CDC CDC
748 Štybar Zdeněk NOV NOV NOV NOV NOV
749 SUNDERLAND Dylan
750 Sureda Jaume
751 SUTER Joël
752 Sutherland Rory
753 Sütterlin Jasha
754 Swift Ben COR COR COR COR COR
755 Swift Connor
756 Taaramäe Rein
757 Taminiaux Lionel SAL SAL SAL SAL SAL
758 Tanfield Harry
759 Tejada Harold
760 Terpstra Niki TIR TIR TIR TIR TIR
761 Teunissen Mike TEL TEL TEL TEL TEL
762 Teuns Dylan UNI UNI UNI UNI UNI
763 Theuns Edward UNO UNO UNO UNO UNO
764 Thijssen Gerben GBM GBM GBM GBM GBM
765 Thomas Benjamin PDM PDM PDM PDM PDM
766 Thomas Geraint VAC VAC VAC VAC VAC
767 Thomson Jay Robert
768 Tiller Rasmus
769 Tolhoek Antwan RAB RAB RAB RAB RAB
770 Tonelli Alessandro
771 Touze Damien CEP CEP CEP CEP CEP
772 TRAEEN Torstein
773 TRARIEUX Julien
774 Tratnik Jan CAN CAN CAN CAN CAN
775 Trentin Matteo TIR TIR TIR TIR TIR
776 Troia Oliviero
777 TULETT Ben
778 Turgis Anthony BOR BOR BOR BOR BOR
779 Turgis Jimmy
780 Tusveld Martijn
781 Ulissi Diego UNO UNO UNO UNO UNO
782 Urán Rigoberto DQS DQS DQS DQS DQS
783 URBANO Carmelo
784 URIANSTAD Martin
785 Vachon Florian
786 VAHTRA Norman
787 Vakoč Petr VAC VAC VAC VAC VAC
788 Valgren Michael UNI UNI UNI UNI UNI
789 VALLEE Boris
790 Valls Rafael
791 VALTER Attila AND AND AND AND AND
792 Valverde Alejandro DIS DIS DIS DIS DIS
793 van Aert Wout ARG ARG ARG ARG ARG
794 Van Asbroeck Tom
795 Van Avermaet Greg COR COR COR COR COR
796 van Baarle Dylan RAB RAB RAB RAB RAB
797 van den Berg Julius
798
VAN DEN BOSSCHE Fabio
799 van der Hoorn Taco
800 van der Lijke Nick
801 van der Poel David
802 van der Poel Mathieu GBM GBM GBM GBM GBM
803 Van der Sande Tosh
804 van Emden Jos
805 van Empel Etienne
806 van Garderen Tejay DSQ DSQ DSQ DSQ DSQ
807 van Genechten Jonas
808 Van Gestel Dries ABS ABS ABS ABS ABS
809 van Goethem Brian
810 Van Hoecke Gijs
811
Van Hooydonck Nathan
812
Van Keirsbulck Guillaume
813 VAN KESSEL Corné
814 Van Lerberghe Bert
815 Van Moer Brent BOR BOR BOR BOR BOR
816 van Poppel Boy
817 van Poppel Danny UNI UNI UNI UNI UNI
818 Van Poucke Aaron
819 Van Rooy Kenneth
820 VAN WILDER Ilan SKY SKY SKY SKY SKY
821 Vanbilsen Kenneth DQS DQS DQS DQS DQS
822 Vandenbergh Stijn
823 Vanendert Jelle
824 Vanhoucke Harm UNI UNI UNI UNI UNI
825 Vanmarcke Sep TEL TEL TEL TEL TEL
826 Vanspeybrouck Pieter
827 Velasco Simone TIR TIR TIR TIR TIR
828 VENCHIARUTTI Nicola
829 Vendrame Andrea SAL SAL SAL SAL SAL
830 Ventoso Francisco José SKY SKY SKY SKY SKY
831 Venturini Clément DQS DQS DQS DQS DQS
832 Vermeersch Gianni
833 Vermote Julien
834 Verona Carlos
835 Vervaeke Louis
836 Verwilst Aaron BOR BOR BOR BOR BOR
837 Veyhe Torkil
838 Vichot Arthur IAM IAM IAM IAM IAM
839 Viejo Jose Daniel
840 Viel Mattia
841 Vilela Ricardo
842 Villalobos Luis
843 Villella Davide BIA BIA BIA BIA BIA
844 Vincent Léo
845 Vingegaard Jonas PDM PDM PDM PDM PDM
846 Vinjebo Emil
847 Visconti Giovanni BOR BOR BOR BOR BOR
848 VIVIANI Attilio
849 Viviani Elia MOL MOL MOL MOL MOL
850 Vlasov Aleksandr AND AND AND AND AND
851 Vliegen Loïc UNI UNI UNI UNI UNI
852 Vuillermoz Alexis GBM GBM GBM GBM GBM
853 WAERSTED Syver
854 Wallays Jelle COR COR COR COR COR
855 Wallin Rasmus Bøgh
856 Walscheid Max TEL TEL TEL TEL TEL
857 WALSLEBEN Philipp
858 Warbasse Larry
859 Warlop Jordi
860 Weemaes Sasha
861 Wellens Tim TIR TIR TIR TIR TIR
862 Welten Bram TEL TEL TEL TEL TEL
863 Whelan James
864 Willems Thimo
865 Williams Stephen AND AND AND AND AND
866 WIRTGEN Luc
867 Wirtgen Tom
868 Wiśniowski Łukasz
869 Woods Michael UNO UNO UNO UNO UNO
870 WRIGHT Alfred
871 Würtz Schmidt Mads NOV NOV NOV NOV NOV
872 Wynants Maarten
873 Wyss Danilo
874 Yates Adam FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
875 Yates Simon ABS ABS ABS ABS ABS
876 Zabel Rick
877 Zaccanti Filippo
878 Zakarin Ilnur MOL MOL MOL MOL MOL
879 ZAKHAROV Artyom
880 ZANA Filippo
881 Zardini Edoardo
882 Zeits Andrey
883 ZHYHUNOU Dzmitry
884 Zimmermann Georg FDJ FDJ FDJ FDJ FDJ
885 Zukowsky Nicolas
886 Krieger Alexander TEL TEL TEL TEL TEL
Terug naar boven Ga naar beneden
Gesponsorde inhoud




Rennerslijst Empty
BerichtOnderwerp: Re: Rennerslijst   Rennerslijst Empty

Terug naar boven Ga naar beneden
 
Rennerslijst
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Wielerklassiekers 3 :: Algemeen :: Draft-
Ga naar: